Cele

Przestrzeń dla Twojej firmy - atmosfera biznesu i aktywność przedsiębiorcza

Promowanie postaw przedsiębiorczych

Przedsiębiorcze społeczności skuteczniej realizują swoje biznesowe cele. Odpowiednia postawa pozwala poszukiwać rozwiązań dopasowanych do każdej sytuacji. Biznes to sztuka wyboru.

Efektywne wsparcie lokalnego rynku pracy i wzrost jego potencjału

Potrzeby rynku to punkt zapalny dla powstania biznesu. Dzisiaj liczy się mobilność, elastyczność i profesjonalizm. Wspieranie przedsiębiorców to wzmacnianie potencjału całego rynku.

Aktywizacja zawodowa mieszkańców gminy Kamienna Góra

Motywowanie do aktywności zawodowej, zachęcanie do tworzenia biznesu – przy tym wsparcie, doradztwo i informowanie. Zasługujesz na to, aby być częścią przedsiębiorczej społeczności.

Wzrost konkurencyjności regionu Ziemi Kamiennogórskiej

Zrównoważony rozwój, ukierunkowany na konkretne cele i odpowiednia edukacja to fundamenty konkurencyjności. Nie musi być innowacyjnie, każdy region ma własne oczekiwania.

Pomoc dla powstania i rozwoju firmy

Wiemy, że zakładanie własnej firmy i rozwijanie jej to często dawka stresu i rozczarowań. Chcemy, aby Twoja firma powstawała w oparciu o dobry i skuteczny biznesplan.

Tworzenie inspirujących warunków pracy

Cztery ściany własnego mieszkania to często pięta achillesowa kreatywności. Jeżeli poszukujesz nowej przestrzeni, sprzyjającej pomysłom i spotkaniom biznesowym, u nas ją znajdziesz.

Budowanie atmosfery sprzyjającej działaniom biznesowym

Spotkania z klientami, konferencje, warsztaty, wykłady. Udostępnimy Ci narzędzia i przestrzeń, dzięki której zbudujesz nie tylko profesjonalny wizerunek, ale również biznesową atmosferę.

Wsparcie sprzyjające zdobywaniu nowych kompetencji

Programy, projekty, doradztwo, informacja – chcemy, aby Twoja firma była otoczona kompleksową opieką. Twoje kompetencje będą wpływać na rozwój Twojej firmy. Damy Ci narzędzia do rozwoju.

Skuteczna edukacja ekonomiczna i kształcenie postaw przedsiębiorczych

Dobra edukacja ekonomiczna pozwala reagować na zmiany zachodzące na rynku, odpowiadać na jego zagrożenia i możliwości. Wiedza przedsiębiorcy to rozwój i konkurencyjność firmy.

Zacieśnianie relacji przedsiębiorczych

Dobra i jasna komunikacja pozwala budować relacje oparte na lojalności. Dobra i jasna komunikacja przedsiębiorców to długotrwałe relacje biznesowe, oparte na ekonomicznych zyskach każdej ze stron.